Πωλητής / Διακοσμητής Interior & Exterior
shutterstock_1477336913_edited.jpg

Βούλα, Αθήνα

Salary

Date

N/A

Company

work4u_logo-01.png

About

Η εταιρία Cossete LTD, που διατηρεί καταστήματα πολυτελών επίπλων και ειδών τέχνης στην Αθήνα και στη Μύκονο, αναζητά πωλητές/τριες για το κατάστημά της στη Βούλα.

Απαραίτητα προσόντα:

  • Εργασιακή εμπειρία – προϋπηρεσία στον χώρο των πωλήσεων σε ανάλογη θέση

  • Εμπειρία στο χώρο των επίπλων

  • Άριστη γνώση χρήσης Η/Υ και Office (internet, e-mail, excel και word)

  • Άριστη γνώση αγγλικής γλώσσας, γραπτού και προφορικού λογού, επίπεδο Proficiency (δεύτερη γλώσσα θα θεωρηθεί προσόν)

  • Δυνατότητα ευέλικτου ωραρίου

  • Γνώση του προγράμματος Pylon Epsilon θα θεωρηθεί προσόν

Ικανότητες θέσης:

  • Υπευθυνότητα και ενδιαφέρον για τον χώρο των πωλήσεων

  • Ανάληψη πρωτοβουλιών και ομαδική συνεργασία για την επίτευξη αποτελεσμάτων

  • Ανεπτυγμένη ικανότητα επικοινωνίας, οργάνωσης, πειθούς και διαπραγμάτευσης

  • Επαγγελματική συμπεριφορά

  • Υπευθυνότητα

  • Ευχάριστη και δημιουργική προσωπικότητα, αξιοπρεπής παρουσία

Κύρια καθήκοντα:

  • Πωλήσεις

  • Προετοιμασία προϊόντων προς πώληση (showroom και βιτρίνες)

  • Αποστολές προσφορών σε πελάτες

  • Επικοινωνία με προμηθευτές

Η εταιρία προσφέρει:

  • Ανταγωνιστικό πακέτο αποδοχών Bonus

  • Σύγχρονο, δυναμικό και ευχάριστο περιβάλλον εργασίας

  • Προοπτικές εξέλιξης

  • Συνεργασία πλήρους απασχόλησης

Παρακαλώ προωθήστε τα βιογραφικά σας στο: athens@cosset-mykonos.com

Terms & Conditions

Address: Dim. Gounari 112, Glyfada 166 74, Greece

Tel: +30 2109600340, +30 2109600343

Mobile: +30 6948696642

Email: info@work4u.gr

Monday to Friday:  9:00am - 15:00pm

Always in touch

Social

  • LinkedIn - White Circle
  • Facebook - White Circle
  • Instagram - White Circle